41 000 - 27 300 Kč

PLÁNOVAČ/KA výroby, Strakonicko

  Strakonice
 Plný úvazek
 Středoškolské s maturitou
Náplň práce
  • vytváření operativních výrobních plánů
  • komunikace napříč firmou ohledně požadavků na zpracování
  • vyhodnocování kritických operací systému a naplněnosti výroby na denní bázi
  • informování o stavu rozpracování zakázek
  • sledování výkonu a vytíženosti jednotlivých výrobních linek
  • denní operativní porady s výrobou
  • podíl na pravidelných inventurách

Požadavky na uchazeče
  • SŠ / VŠ vzdělání (velmi vítáme vzdělání technického zaměření)
  • znalost práce na PC (zejména MS Excel) na velmi dobré úrovni
  • zkušenost na podobné pozici ve výrobní společnosti
  • ochota učit se novým věcem
  • odpovědnost, flexibilita, spolehlivost, schopnost identifikovat prioritu
  • pečlivost, samostatnost

Odměny a benefity
  • mzdové ohodnocení od 30 000Kč a výše (konečná mzda řešena individuálně dle Vaší praxe)
  • pravidelné bonusy ke mzdě
  • flexibilní pracovní doba a možnost využití home office
  • 25 dní dovolené
  • dotované stravování
  • možnost vybrat si náhradní volno
  • jazykové a odborné vzdělávání
  • práce ve zkušeném a fajn teamu