26 000 - 22 500 Kč

Skladník - 1 směna

Pelhřimov
Plný úvazek
Neurčeno
POPIS POZICE
Do moderního prostředí strojírenské výroby hledáme novou posilu - skladníka s praktickými zkušenostmi s řízením VZV / retrak a prací se čtečkou.

PROFIL KANDIDÁTA
  • Zkušenosti z výrobní společnosti na dané pozici
  • Platný průkaz VZV
  • Zodpovědný přístup k práci
  • Spolehlivost

NABÍZÍME
  • Zázemí české společnosti
  • Nástupní mzda 26 000 Kč, po zkušební době navýšení
  • Odborné zaučení
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Možnost pracovní smlouvy na dobu neurčitou
  • Nástup možný ihned

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontaktní osoba

Marie Valentová
Zavolat