Elektromechanik (vhodné pro absolventy, jedna nebo dvě směny)

Holýšov
Plný úvazek
Neurčeno
Nabízíme příležitost pro zkušeného odborníka i juniora se zájmem o obor.
Pokud máte chuť se dále zdokonalovat, případně byste chtěl/a získat první zkušenosti právě z této pozice, zašlete mi prosím váš životopis.
Nástup možný ihned.

POPIS POZICE
  • Diagnostika a elektroúdržba strojů a dalších elektro zařízení
  • Spolupráce s výrobou a s kolegy z týmu mechaniků
  • Provádění plánovaných i neplánovaných oprav
  • Pracovní nabídka je na jednu nebo dvě směny - dle preferencí

PROFIL KANDIDÁTA
  • Zkušenosti z obdobné pozice výhodou
  • Znalost elektroniky, mechatroniky, elektrohydrauliky a elektropneumatiky
  • Vyhláška 50, par. 6

NABÍZÍME
  • Týden dovolené navíc
  • Příspěvek na dojíždění
  • 13. mzda
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Závodní stravování s příspěvkem od zaměstnavatele
  • Cafeterie
  • Vzdělávání kurzy, školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontaktní osoba

Tereza Vlachová
Zavolat