24 000 - 35 000 Kč

ŘEZNÍCI, UZENÁŘI - OPERÁTOŘI VE VÝROBĚ (OPRACOVÁNÍ MASA)

Držovice
Plný úvazek
Základní
1.5.2024 (volné od)
Kontaktní osoba Kratochvíl Pavel, tel.: 725519460 (volat 10:00-13:00), e-mail: kratochvil.p@makovec.cz. Mimo uvedenou dobu lze volat tel. 582 331 684 a nahlásit kontakt pro zpětné kontaktování. Pracovní doba: ranní směna Po-Pá od cca 5:30-14:00
Náplň práce: práce na strojích, opracování syrového masa (vykrajování vepřové kýty)
Podmínky:
- teplota prostředí do +12 °C
- zvedání břemen do 10 kg
Požadujeme: dobrý zdravotní stav (karpály)
Nabízíme: pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou, měsíční a mimořádné půlroční prémie, volnočasová benefitní karta, jídelní kupóny (stravenky) za 192,- plně hrazené zaměstnavatelem za každý odpracovaný den, firemní free wifi během svačiny a oběda

Kontaktní osoba

Pavel Kratochvíl