35 000 Kč

Hypoteční specialista

Pelhřimov
Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Brigáda
Středoškolské s maturitou
1.5.2024 (volné od)
Náplň práce: realizace smluvených schůzek s našimi klienty, které zajišťuje centrála společnosti, spolupráce s analytickým oddělením, nastavení optimálního portfolia klienta, poskytování kompletního poradenského servisu klientům, budování důvěrného vztahu s klientem, koordinace nabídky hypotečních a spotřebitelských úvěrů, získávání nových obchodních příležitostí
Požadujeme: znalost problematiky hypotečních úvěrů, pozitivní přístup k práci, ŘP skupiny B, licence PPZ od ČNB - výhodou, výborné komunikační dovednosti, uživatelskou znalost na PC.
Nabízíme: firemní akce, motivační soutěže, firemní paušál na mobil i pro rodinu, služební vůz na operativní leasing, školení, workshopy, možnost karierního růstu
Životopis zasílejte na emailovou adresu.

Kontaktní osoba

Pavel Munduch