Inženýr kvality

Bitozeves
Plný úvazek
Neurčeno
Do výrobní společnosti v Bitozevsi hledáme vhodného kandidáta na pozici Inženýra kvality.

POPIS POZICE
  • odpovědnost za řízení kvality
  • řešení stížností zákazníků včas (zajištění, aby zákazníci měli zpětnou vazbu do 24 hodin)
  • udržování dobrých vztahů a komunikaci se zákazníky
  • kontrola dokumentů pro kvalitu výrobků
  • podílení se na vytváření statistiky a analýzy procesů, zlepšení kvality výrobků
  • procesní audity a následná nápravná opatření dle specifických požadavků klientů

PROFIL KANDIDÁTA
  • zkušenost na podobné pozici minimálně 2 roky
  • minimální bakalářský titul
  • dobré komunikační dovednosti v českém i anglickém jazyce
  • znalost 5 hlavních nástrojů kvality (APQP/PPAP/SPC/MSA/FMEA) obeznámených se standardem systému kvality IATF16949
  • zkušenost z automotivu výhodou (výstuže, opěrky hlavy)

NABÍZÍME
  • pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • 25 dní dovolené
  • stravenky v hodnotě 100 Kč/den a závodní stravování
  • příspěvek na volnočasové aktivity 700 Kč měsíčně
  • příspěvek 500 Kč na penzijní pojištění
  • výhodné telefonní tarify
  • možnost kariérního růstu

V případě zájmu o pozici zašlete svůj aktuální životopis na miroslav.kozeluh@manpower.cz

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontaktní osoba

Miroslav Koželuh