Čišník/Servírka

Přední Výtoň
Plný úvazek, Zkrácený úvazek
Neurčeno
Do útulné restaurace přijmeme čišníka nebo servírku.

POPIS POZICE
  • Přivítání hostů a usazování u stolu
  • Přijímání objednávek
  • Vyúčtování a zpracování plateb

PROFIL KANDIDÁTA
  • Předchozí zkušenosti s obsluhou v restauraci jsou výhodou, ale nejsou povinné
  • Přátelské vystupování a schopnost pracovat v týmu
  • Flexibilita

NABÍZÍME
  • Stravování zdarma
  • Ubytování zdarma
  • Možnost práce na hlavní pracovní poměr nebo částešný úvazek
  • NJ nebo AJ výhodou

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontaktní osoba

Monika Chmelová
Zavolat