Servisní mechanik na dílně

Brno
Plný úvazek
Neurčeno
Baví Vás technika, mechanika a nebojíte se velkých strojů? Pak čtěte dál!

POPIS POZICE
Vaším úkolem bude servis stavební techniky a stavebních strojů. Práce je vykonávána na dílně v Brně, nikam není třeba cestovat. Budete určovat závady na strojích, navrhovat a realizovat řešení vedoucí k opravě stroje. Při práci je také důležité komunikovat se zákazníky.

PROFIL KANDIDÁTA
Náš malý tým doplní fajn člověk s technickým vzděláním a nějakými zkušenostmi na technické pozici (servis a oprava strojů) a dobrými komunikačními dovednostmi.

NABÍZÍME
Práce na dílně bez výjezdů v malém příjemném kolektivu.
Finanční bonusy ke mzdě a příspěvek na stravování.
Týden dovolené navíc a k tomu také zdravotní volno.

Zaujala Vás tato příležitost? Pak mi pošlete životopis a já se Vám co nejdříve ozvu s dalšími informacemi!

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontaktní osoba

Michaela Rojíková
Zavolat