Medior PHP Programátor

Brno
Plný úvazek
Neurčeno

Jsme malá, ale ambiciózní česká IT firma BeCyweb, která se specializuje na digitalizaci, vývoj webových aplikací a e-commerce. S naším týmem čtyř zaměstnanců se snažíme posouvat hranice technologických možností a přinášet inovativní řešení našim klientům. Věříme, že práce v malém týmu nabízí jedinečnou příležitost k osobnímu růstu a rozvoji dovedností. Pokud hledáte prostředí plné výzev a příležitostí, jste na správném místě!

Pracovní náplň
  • Vývoj a údržba webových aplikací v PHP.
  • Spolupráce s vývojovým týmem při návrhu a implementaci nových funkcionalit.
  • Testování a ladění aplikací.
  • Analýza a řešení technických problémů.
  • Aktivní podpora při nasazování aplikací do produkčního prostředí.
Co požadujeme?
  • Zkušenosti s vývojem webových aplikací v PHP.
  • Znalost a praxe s frameworky jako je například Laravel.
  • Základní znalost front-end technologií (HTML, CSS, JavaScript).
  • Komunikační schopnosti a schopnost práce v týmu.
Co nabízíme?
  • Příležitost podílet se na zajímavých projektech a rozvoji naší společnosti.
  • Přátelské pracovní prostředí a podpora při osobním růstu.
  • Flexibilní pracovní dobu a možnost home office.
  • Motivační finanční ohodnocení a možnost osobního i profesního růstu. Možnost se podílet na tvorbě inovativních řešení v oblasti IT
  • Místo výkonu práce: Brno

Kontaktní osoba

Ing. Markéta Kurowski
Zavolat