Specialista na spolehlivost a analýzu produktu

Nový Jičín
Plný úvazek
Neurčeno
Máte zájem o oblast spolehlivosti a analýzy produktů? Máte silné analytické schopnosti a zkušenost na obdobné pozici? Pokud ano, neváhejte nám o sobě dát vědět!

POPIS POZICE
  • Příprava analýz spolehlivosti (například FMEA, FMECA) a příslušných reportů při vývoji nového produktu
  • Identifikace potenciálních příčin selhání produktů
  • Aktualizace existujících analýz spolehlivosti a reportů u stávajících produktů
  • Příprava dokumentace pro systémového inženýra a zpracování dat týkajících se spolehlivosti
  • Samostatné zpracování technických materiálů od dodavatelů jak v češtině, tak v angličtině
  • Vedení evidence zpracovaných technických dokumentů
  • Účast na odborných jednáních a prezentace výsledků práce

PROFIL KANDIDÁTA
  • Vzdělání SŠ/VŠ technického směru
  • Znalost AJ min. úroveň B1, NJ výhodou
  • Znalost MS Office (Word, Excel, PowerPoint)
  • Znalost práce v SW Solid Edge, Adobe Acrobat, CorelDRAW
  • Výhodou znalost Teamcenter, Teamcenter Visualization, Rapid Author, KeyShot, QAD, TPV2000
  • Řidičský průkaz sk.B

NABÍZÍME
  • Týden dovolené navíc
  • Pružná pracovní doba
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Dotované závodní stravování
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvky na životní jubilea, výročí apod.
  • Cafeterie
  • Možnost kariérního růstu
  • Zkrácená pracovní doba na 7,5 h
  • Závodní preventivní péče, volnočasové aktivity

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontaktní osoba

Lenka Hermannová
Zavolat