24 000 Kč

SKLADNÍCI

Třinec
Plný úvazek
Výuční list
22.4.2024 (volné od)
TŘ a:20/2/2024 a:22/4/2024
Náplň práce:
- navážení materiálu ze skladu na výrobní linky
- manipulace s materiálem a výrobky
- rozbalování, přebírka a kontrola materiálů a hotových výrobků
- příjem, výdej a evidence hotových výrobků, vratných a expedičních obalů
- práce s odpadem - třídění odpadu
- zodpovědnost za správné interní označení materiálu
- zodpovědnost za správnost a úplnost dodávek materiálu k zákazníkovi
- obsluha zvedacích zařízení
- nakládka a vykládka kamionů
- spolupráce s výrobním oddělením.
Požadujeme:
- min. SOU, spolehlivost, zodpovědnost, dobrou pracovní morálku.
Výhodou:
- zkušenost s řízením VZV a platný průkaz na obsluhu VZV.
Nabízíme:
- nástup možný ihned
- náborový příspěvek 3.000 Kč.
Životopis zaslat na e-mailovou adresu: kariera@dwmic.cz

Kontaktní osoba

Jana Helešicová