40 000 - 35 000 Kč

Nákupčí

Choceň
Plný úvazek
Neurčeno
POPIS POZICE
Hledám posilu do minitýmu nákupčích!
Tato pozice Vám umožní využít Vaše zkušenosti v oblasti nákupu a komunikace s dodavateli. Pokud jste již na podobné pozici pracovali, dokážete zvládnout výběrko na nové dodavatele a nezaleknete se ani komunikace v angličtině, jste náš člověk.
Náplň práce:
  • zajištění materiálu pro výrobu
  • výběr a hodnocení nových dodavatelů
  • příprava a vyhodnocení výběrových řízení
  • hledání optimalizací a úspor
  • objednávky a odvolávky u stávajících dodavatelů
  • komunikace napříč výrobou

PROFIL KANDIDÁTA
  • SŠ vzdělání
  • praxe v nákupu technického směru
  • AJ na úrovni bezproblémové komunikace s dodavateli
  • uživatelská práce na PC (Excel, příp. SAP)
  • dobré organizační a vyjednávací schopnosti

NABÍZÍME
  • stabilní zaměstnání vedle dlouholetých kolegů
  • dny zdravotního volna
  • příspěvek na penzijko
  • dotované stravování
  • mobil, notebook
  • flexibilní pracovní dobu
  • a další odměny...

Pokud Vás nabídka zaujala, reagujte prosím přes "odpovědět"

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontaktní osoba

Barbora Sýkorová
Zavolat