50 000 - 45 000 Kč

Hlavní účetní do menší inovativní firmy

Ústí nad Labem
Plný úvazek, Zkrácený úvazek
Neurčeno
Menší rodinná společnost hledá do svého týmu hlavní účetní. Buď na HPP nebo IČO, na plný úvazek nebo zkrácený s možností homeoffice.
Místo výkonu práce v centru Ústí nad Labem s výbornou MHD dostupností a možnost nástupu dohodou.

POPIS POZICE
  • Příprava finančních výkazů: Hlavní účetní je zodpovědný za sestavení a předkládání finančních výkazů, jako jsou výkazy zisku a ztráty, rozvaha a cash flow.
  • Plánování a sledování rozpočtu: Hlavní účetní spolupracuje s ostatními odděleními při plánování rozpočtu a sledování finančních výsledků v souladu s tímto rozpočtem.
  • Analýza finančních údajů: Provádí analýzu finančních údajů, aby poskytl vedení společnosti relevantní informace pro strategické rozhodování a plánování budoucího rozvoje společnosti.

PROFIL KANDIDÁTA
  • zkušeností v oboru účetnictví
  • vzdělání v oboru ekonomie, účetnictví nebo podobné
  • znalost podvojného účetnictví
  • schopnost samostatné práce a zodpovědného rozhodování
  • znalost místních účetních předpisů a daňových zákonů
  • zkušenosti s používáním softwaru pro účetnictví

NABÍZÍME
  • mzdové ohodnocení dle zkušeností
  • měsíční bonusy
  • možnost homeoffice
  • možnost zkráceného úvazku
  • skvělé zázemí a rodinné prostředí

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontaktní osoba

Jana Maredová Kočárková
Zavolat