Mezioperační kontrola

Chabařovice
Plný úvazek
Neurčeno
POPIS POZICE
  • Uvolňovat výrobu dle zadaných kritérií
  • Kontrolovat výrobní proces
  • Používat rozličné měřící a kontrolní zařízení
  • Spolupracovat s ostatními kolegy při řešení kvalitativních problémů

PROFIL KANDIDÁTA
  • Středoškolské vzdělání nebo vyučení s praxí (technické vzdělání výhodou)
  • Znalost čtení výkresové dokumentace - výhodou
  • Předchozí zkušenost s měřením a kontrolou ve výrobní společnosti
  • Znalost problematiky mezioperační kontroly

NABÍZÍME
  • Příjemný kolektiv
  • Rodinné prostředí
  • Smlouvu na dobu určitou 1 roku (s možností prodloužení na dobu neurčitou)
  • Dotované stravování
  • Týden dovolené navíc
  • Příspěvek na penzijní a životní pojištění
  • Program Zdravá firma
  • Odměnu za využití fondu pracovní doby
  • V tuto chvíli 8-hodinové ranní a odpolední směny, od července 2024 3-směnný provoz PO-PÁ
  • NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 20 tis. Kč

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontaktní osoba

Michaela Poláková
Zavolat