Seřizovač strojů, práce u nás je jistota

Bohumín
Plný úvazek
Neurčeno
Do zavedené firmy v Bohumíně, která se zabývá výrobou a produkci izolace z kamenné hmoty hledáme nové kolegy na pozici Seřizovač.
Nástup přímo do kmene společnosti!

POPIS POZICE
  • Seřizování a provádění korekcí na svěřených linkách
  • Zodpovědnost za správný chod linek a kvalitu výroby
  • Zodpovědnost za správný chod svěřeného pracoviště - organizace a přidělování práce operátorům
  • Podílet se na údržbě zařízení

PROFIL KANDIDÁTA
  • Praxe na pozici seřizovače
  • Zkušenost s robotickými pracovišti výhodou
  • Práce na PC - schopnost nastavit parametry na strojím zařízení ( ovládání PLC)
  • Zodpovědnost a spolehlivost v plnění zadaných úkolů
  • Ochota pracovat v nepřetržitém 12hod. režimu směn

NABÍZÍME
  • Dlouhodobá práce ve stabilní společnosti
  • Docházkový bonus
  • Výkonnostní bonus
  • Příspěvek na dopravu dle vzdálenosti bydliště
  • 5 týdnů dovolené
  • Měsíční příspěvek do Cafeterie
  • Příspěvek na stravování v závodní kantýně
  • Věrnostní bonusový systém

Pokud vás naše nabídka zaujala, neváhejte nám dát o sobě vědět prostřednictvím odpovědního tlačítka a přiložte svůj aktuální životopis. Rádi si vás pozveme na osobní schůzku.

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontaktní osoba

Jan Martinek
Zavolat