29 000 - 25 000 Kč

Práce ve výrobě v Ústí nad Labem. Náborový příspěvek až 40 000,-

Ústí nad Labem
Plný úvazek
Neurčeno
Do stabilní výrobní společnosti hledáme operátory výroby na různé linky.

POPIS POZICE
Do výrobní společnosti v Ústí nad Labem hledáme operátory výroby k různým výrobním linkám - tvarovací, řezací, manipulant - řidič VZV.
- Obsluha linky
- Manipulace s materiálem
- Lehké nastavování stroje
- Balení
- Vizuální kontrola

PROFIL KANDIDÁTA
- Minimálně základní vzdělání
- Manuální zručnost
- Matematická gramotnost
- Zkušenost ve výrobní společnosti výhodou
- Ochota pracovat ve směnném provozu

NABÍZÍME
- Smlouvu na HPP
- Mzda od 26 000 Kč / měsíc
- 6 000 kč docházkový bonus - 1x za 6 měsíců
- 13. a 14. plat
- Stravenky v hodnotě 20kč / hodinu
- Náborový příspěvek až 40 000 Kč
- Vánočí bonus 4 000 Kč
- Unišeky

Neváhejte a získejte novou práci. Stačí, když se nám ozvete jednoduše prostřednictvím odpovědního tlačítka níže a připojíte Váš strukturovaný životopis.
Těšíme se na Vás!

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontaktní osoba

Michaela Pavlíčková
Zavolat