Strojní inženýr - jednoúčelové stroje, automatizace

Kuřim
Plný úvazek
Neurčeno
Rozumíte konstrukcím se zaměřením na automatizaci/jednoúčelové stroje?
Hledáte pracovní příležitost, kde dostanou vaše jedinečné nápady prostor pro realizaci?
Pokud ano, mám pro vás následující nabídku.

POPIS POZICE
  • Vytváření konstrukčních řešení stroje/strojů – zejména plně automatizovaných linek
  • Hledání nejefektivnějšího technického řešení a designu, včetně využití inovativních technologií
  • Nacenění navřeného modelu a jeho předání ke schválení
  • Spolupráce s kolegy v rámci vývoje a inovací, sdílení zkušeností s ostatními týmy (EMEA)

PROFIL KANDIDÁTA
  • Zkušenosti s automatizací a konstruováním jednoúčelových strojů
  • VŠ vzdělání v technickém oboru, ideálně strojírenském
  • Výborné komunikační dovednosti, schopnost obhájit si svůj názor
  • Praxi v naceňování jednotlivých řešení
  • Komunikativní angličtinu, včetně technické terminologie

NABÍZÍME
  • Jedinečné projekty, které vás nepřestanou bavit (automotive, e-mobilita)
  • Prostor pro kariérní růst a osobní rozvoj
  • Pružnou pracovní dobu s možností využití home office
  • Dotované stravování přímo na pracovišti
  • Příspěvek na dojíždění, Multisport kartu
  • Týden dovolené nad rámec zákona
  • Příspěvek na penzijní připojištění a mnoho dalšího

Pokud vás nabídka zaujala, ozvěte se mi, ráda vám představím všechny detaily. Budu se těšit!

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontaktní osoba

Petra Vybíralová
Zavolat