30 000 - 40 000 Kč

Koordinátor pohledávek, fakturace, logistika

Kosmonosy
Plný úvazek
Středoškolské s maturitou
1.5.2024 (volné od)
Prvotní informace:
emailem: personalistika@dragon.cz

Upřesňující informace:
Společnost Dragon Internet a.s., vypisuje výběrové řízení na pozici Koordinátor pohledávek, fakturace, logistika.

Požadujeme:
- komunikační schopnosti
- samostatnost
- smysl pro odpovědnost
- práce na PC - MS Office, Google, Internet
- příjemné vystupování
- pečlivost, svědomitost
- flexibilita

Náplň práce:
- koordinace procesu pohledávek a pravidelný report
- řešení zákaznických požadavků
- fakturace
- zástupnost s ostatními kolegy v ekonomické sekci (logistika)
- emailová a telefonická komunikace se zákazníkem
- ostatní administrativní činnost

Nabízíme:
- Motivační finanční ohodnocení
- Práci ve velmi příjemném a moderním pracovním prostředí ve významné a respektované telekomunikační firmě
- Zaměstnanecké výhody dle interního benefitového systému

Zaměstnanecké výhody:
Benefity dle interního benefitového systému v závislosti na počtu odpracovaných let

Kontaktní osoba

Štěpán Škorpil