Instalační technik | Auto i k soukromým účelům

Brno
Plný úvazek
Neurčeno
Chcete se stát součástí společnosti zabývající se výrobou a instalací produktů, které lidem usnadňují život? Práve hledáme dalšího člena do týmu na pozici Instalačního technika schodišťových sedaček. Máte řidičský průkaz, dobrou fyzičku (přeci jen jde o instalaci sedaček na schody) a třeba i vyhlášku 50 (dnes 194/2022), která je velkou výhodou?
Pak je tato pozice přímo pro Vás!

POPIS POZICE
  • Zajišťovat instalaci schodišťových sedaček
  • V případě potřeby servisovat a opravovat schodišťové sedačky
  • Cestovat za zákazníky (nejedná se o delší výjezdy, vždy návrat domů)
  • Komunikovat s klienty (nemocnice, domovy důchodců, kanceláře, soukromé domy apod.)

PROFIL KANDIDÁTA
  • Nutností je řp.sk. B a dobrá fyzička (přeci jen jde o montáž sedaček na schodech)
  • Výhodou je také vyhláška 50 (nyní 194/2022 Sb.) nebo elektro/technické vzdělání
  • Zkušenost v obdobné roli (instalace, montáže, servisování apod.) je také vítána

NABÍZÍME
  • Firemní auto i k soukromým účelům
  • 13.mzda
  • Flexibilní pracovní doba
  • Individuální rozvržení práce
  • Mobilní telefon, notebook, iPad
  • Firemní oblečení a nástroje potřebné pro práci
  • 20 dní dovolené
  • Firemní důchodové spoření
  • A další

Pokud Vás pozice zaujala ráda se s Vámi spojím! Pošlete mi své CV přes odkaz nebo na email: michaela.nagyova@manpower.cz a já se Vám ozvu.

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontaktní osoba

Michaela Nagyová
Zavolat