40 000 - 50 000 Kč

Technici počítačových sítí a systémů

Olomouc
Plný úvazek
Středoškolské s maturitou
14.3.2024 (volné od)
Firma s více jak 25 letou zkušeností v oblasti plánování, konstrukce a simulace automatizovaných svařovacích linek pro automobilový průmysl se sídlem v centru Olomouce hledá kolegu do oddělení simulace na pozici: IT specialista

Náplň práce:
• Podpora uživatelů
• Správa pracovních stanic, notebooků a serverů
• Instalace programů a nástrojů využívaných v automobilovém průmyslu a konstrukci
• Správa a zabezpečení firemní sítě
• Jednání s dodavateli a zákazníky
• Pravidelná kontrola bezpečnosti, aktualizací a dokumentace
• Pozice je vhodná i pro absolventy bez praxe
Požadujeme:
• Kladný vztah k informačním technologiím
• Základní znalost operačních systémů Windows a Linux
• Základní znalost práce s počítačovými sítěmi
• Znalost anglického jazyka pasivně, aktivně výhodou
• Ochota učit se pracovat s méně standardními programy a nástroji využívanými v automobilovém průmyslu a konstrukci
• Odolnost vůči stresu
• Loajálnost
• Časová flexibilita

Nabízíme:
• Zajímavé a perspektivní zaměstnání v oblasti automobilového průmyslu
• Práci v silné a stabilní společnosti
• Moderní pracovní prostředí
• Zaměstnanecký systém benefitů

Kontaktní osoba

Pavel Pohanka