35 000 - 40 000 Kč

Dílenský a servisní mechanik

Bohumín
Plný úvazek
Výuční list
1.5.2024 (volné od)
Požadujeme:
vyučen, SŠ se zaměřením na opravy automobilů, zemědělské techniky apod., ŘP sk. B, průkaz obsluhy VZV výhodou, manuální zručnost a logické myšlení, komunikativnost, orientace v technické dokumentaci, praxe v oblasti oprav automobilové/zem. techniky (manipulační technika výhodou), uživatelská znalost PC, časová flexibilita, samostatnost
Pracovní náplň:
provádění oprav a údržby manipulační techniky (diesel, LPG, elektro) na dílně a u zákazníků, se zaměřením na opravy a údržbu motorové části, hydraulického systému a ostatních částí man. techniky, případně elektrických částí
Nabízíme:
příspěvek na stravování, účast na kurzech a školeních, příspěvek na penzijní pojištění, zaměstnání v prosperující společnosti, možnost 13. a 14. platu

Způsob kontaktu: telefonicky nebo e-mailem

Kontaktní osoba

Lucie Jordová