35 000 - 35 000 Kč

Obchodní zástupce - potravinářství, Brno & Jižní Morava

Brno
Plný úvazek
Výuční list
Pro zavedenou, moderní a dynamicky se rozvíjející rodinnou společnost působící v segmentu potravinářství - gastro, hledáme kandidáta/ kandidátku na pozici Obchodní zástupce pro kategorii Colonial, koření a nápoje. Vaším regionem bude Brno & Jižní Morava. Pokud máte obchodní praxi v sociálním gastru, přihlaste se.

ID: a0t6N000009O2LAQA0

Popis pozice
  • akvizice nových zákazníků (závodní jídelny, školní jídelny, léčebny, domovy seniorů apod.)
  • segment colonial, koření, nápoje
  • perfektní servis a proklientský přístup je důležitou součástí práce
  • možnost výběru zaměstnaneckého poměru, tj. možnost OSVČ i hlavní pracovní poměr
  • region Brno & Jižní Morava

Váš profil
  • zkušenosti v obchodě v segmentu potravinářství se zaměřením na sociální gastro podmínkou
  • znalost regionu - aktivní kontakty v segmentu sociálního gastra (závodní jídelny, školní jídelny, domovy seniorů apod.)
  • zájem o nové gastronomické trendy, zkušenost z oblasti gastronomie, záliba ve vaření výhodou
  • aktivní řidič (platné řidičské oprávnění skupiny B)

Naše nabídka
  • možnost služebního automobilu
  • notebook, mobilní telefon
  • v případě hlavního pracovního poměru fixní mzda + provize z prodeje, v případě spolupráce na ŽL (procenta z obratu)
  • home office
  • zvýhodněné ceny na firemní produkty

Kontakt
Trenkwalder, a.s.

Mgr. Miroslava Lugué

Ovocný trh 573/12 Praha 1 - Staré Město 11000

Mobil: +420731661211

Email: m.lugue@trenkwalder.com

Kontaktní osoba

Miroslava Lugué
Zavolat