Inženýr kvality

Žatec, okres Louny
Plný úvazek
Neurčeno
Do výrobní firmy na žatecku hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici Inženýra/ky kvality.

POPIS POZICE
  • Nastavování kvalitativních procesů u nových a stávajících projektů
  • Zpracovávání zákaznických a interních reklamací, analýza vadných dílů, stanovení opatření
  • Vzorování dílů
  • Uvolnění dílů do fáze série
  • Optimalizace výkresové dokumentace
  • Stanovování frekvence testování, zajištění materiálových zkoušek a dalších testů
  • Spolupráce na redukci zmetkovitosti a dalších vícenákladů
  • Sběr a vyhodnocení dat z výrobního procesu, reporting (KPI)
  • Příprava a účast na auditech

PROFIL KANDIDÁTA
  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Praxi v oboru, nebo na stejné či obdobné pozici
  • Zkušenost se sériovými projekty, s rozjezdy nových projektů výhodou
  • Zkušenost s interními a externími audity
  • MS Office a SAP
  • Komunikativní AJ
  • Řidičský průkaz skupiny B

NABÍZÍME
  • Velmi dobré finanční podmínky
  • Měsíční bonus ke mzdě
  • 13. a 14. plat
  • 25 dní dovolené
  • Flexibilní pracovní doba + možnost občasné práce z domova
  • Částečně dotované závodní stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek na dopravu
  • Mobilní telefon
  • Notebook

V případě zájmu zašlete svůj aktuální životopis na miroslav.kozeluh@manpower.cz

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontaktní osoba

Miroslav Koželuh