43 000 - 33 000 Kč

Seřizovač montážních linek

Horšovský Týn
Plný úvazek
Neurčeno
POPIS POZICE
  • Optimalizovat automatické montážní linky
  • Pomáhat při organizování práce
  • Zodpovídat za optimalizaci výroby a procesů trvalého zlepšování
  • Zodpovídat za výši zmetkovitosti a plnění výrobního plánu
  • Dohlížet na kvalitu výrobku
  • Plánovat a provádět servis zařízení
  • Komunikovat s dodavatelskými techniky
  • Asistovat při validaci zařízení
  • Evidovat a objednávat náhradní díly

PROFIL KANDIDÁTA
  • SŠ / SOU technického směru (zkušenost 2 roky na obdobné pozici výhodou)
  • Znalosti v oblasti automatizace, pneumatiky, hydrauliky, senzoriky, mechatroniky
  • Znalosti v oblasti testování a vzorování výroby
  • Aktivní přístup k řešení problémů, férovost, týmový duch
  • Velmi dobré organizační schopnosti, zodpovědnost, rozhodnost, flexibilita
  • Práce na denní směny, později možná práce v nepřetržitém provozu
VÝHODOU:
  • Znalost programovacích jazyků pro montážní linie
  • Zkušenosti s analýzou příčin problémů a jejich řešením
  • Školení nových zaměstnanců
  • Komunikativní znalost AJ/NJ

NABÍZÍME
  • Finanční benefity
  • 5. týden dovolené
  • Vánoční odměny
  • Dotované stravování v místě pracoviště
  • Příspěvek na dopravu
  • Firemní tarif T-Mobile
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Cafeterie Benefit Plus
  • Příspěvek za doporučení nového zaměstnance
  • Odměny za zlepšovací návrhy
  • Vzdělávací kurzy a školení
  • Roční hodnocení pracovní výkonnosti
  • Zdarma skupinová výuka cizích jazyků (AJ/NJ)
  • Akce pro zaměstnance (vánoční večírek, letní oslava, Den otevřených dveří)
  • Sportovní vyžití
  • Běžecké závody, cyklistické závody, fotbalový a volejbalový Championship

V případě zájmu o tuto pozici, prosím, odpovězte přiložením Vašeho životopisu prostřednictvím tlačítka ODPOVĚDĚT.

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontaktní osoba

Lucie Melicharová