45 000 - 39 000 Kč

Provozní elektrikář

Chlumčany, okres Plzeň-jih
Plný úvazek
Výuční list
ID: a0t6N000009OAuaQAG

Popis pozice
  • provádíte elektroinstalace, údržbu a opravy elektrických systémů v plně automatizovaném provozu
  • spolupracujete s týmem na zajištění bezproblémového chodu zařízení a minimalizaci výpadků výroby
  • staráte se o preventivní údržbu a vaše práce též zahrnuje identifikaci potencionálních rizik

Váš profil
  • SŠ nebo SOU v oboru elektro
  • zkouška z NV 194/2022 Sb. (vyhl. 50/78 Sb.) - elektrotechnik (vyhl. 50 - §6)
  • praxe v oboru
  • znalost v oboru silnoproud výhodou
  • spolehlivost, zodpovědnost, manuální zručnost
  • práce ve směnném provozu s nadstandardními příplatky nad rámec zákona

Naše nabídka
  • perspektivní zaměstnání u tradičního českého zaměstnavatele
  • nástupní mzda od 39tis Kč/měsíc + dále dle praxe a zkušeností
  • 13. plat a garance růstu mzdy
  • přátelské pracovní prostředí
  • závodní stravování
  • zaměstnanecký program T-Mobile
  • pravidelná školení v oboru, možnosti dalšího vzdělávání
  • 5 týdnů dovolené, zajímavé zaměstnanecké benefity
  • příspěvek na dovolenou, penzijní a životní pojištění, odměny za pracovní/životní výročí

Kontakt
Trenkwalder a.s.
Martina Benediktová
Pražská 84/15 Plzeň 30100
Mobil: +420602208888
Email: m.benediktova@trenkwalder.com

Zavolat