22 300 - 22 300 Kč

Týdenní teta / strýc

Hostivice
Plný úvazek
Výuční list
Zařízení pro děti vyžadující okamžitou pomoc - FOD Klokánek Hostivice u Prahy, hledá osoby pečující o děti - tzv. týdenní teta/strýc.

ID: a0t6N000009OLmIQAW

Popis pozice
  • nepřetržitá týdenní osobní péče rodinného typu o malou skupinku dětí, max. 4 děti, ve věku od 0 - 18 let
  • pečující osoba po dobu 7 dnů s dětmi v zařízení bydlí, stará se o ně jako v rodině, následuje týden volna (opakovaný cyklus)

Váš profil
  • čistý trestní rejstřík
  • dostatečné životní zkušenosti, zkušenosti s péčí o děti
  • vynikající komunikace a porozumění českému jazyku
  • minimálně výuční list
  • samostatnost, zodpovědnost, schopnost empatie, kreativita
  • schopnost individuální i týmové práce
  • zvládání vedení domácnosti, úklidu, vaření, školní přípravy a volnočasových aktivit s dětmi

Naše nabídka
  • nástupní hrubá mzda 22300 Kč
  • zajímavou a smysluplnou práci
  • příjemné pracovní prostředí
  • nestandardní pracovní dobu: úterý – úterý pracovní týden, kdy teta bydlí s dětmi v zařízení, následuje týden volna
  • celodenní stravování na pracovišti – bezplatné
  • příspěvek na dopravu na pracoviště a zpět do bydliště zaměstnance
  • náborový příspěvek 10 000 Kč
  • služební mobilní tarif – neomezené volání a SMS a data
  • péče o zaměstnance – Flexi Pass Card
  • karta Multisport

Kontakt
Trenkwalder a.s.
Gabriela Fialová
Pražská 84/15 Plzeň 30100
Mobil: +420724902405
Email: g.fialova@trenkwalder.com

Zavolat