CNC operátor/ka Ústí n. Labem - Skvělá MZDA!

Ústí nad Labem
Plný úvazek
Neurčeno
Hledáte práci v Ústí nad Labem a máte zkušenosti s obsluhou CNC stroje? Ozvěte se nám.

POPIS POZICE
Hledáme operátory na obsluhu obráběcích center a CNC stroje.
- oblsuha automatické výrobní linky
- kontrola materiálu a nástrojů
- reportování a nahlašování neshod a pomoc při jejich odstraňování

PROFIL KANDIDÁTA
  • výuční list v technickém oboru nebo praxe na CNC
  • orientace ve výkresové dokumentaci
  • ochota pracovat na směny

NABÍZÍME
  • mzda dle zkušeností od 128 Kč/hod + směnné příspěvky nad rámec zákoníku práce + variabilní složka mzdy vázaná na výkon až 27Kč/hod
  • dotovaná strava v závodní jídelně
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvky na životní a penzijní pojištění
  • další benefity

Neváhejte a získejte novou práci. Stačí, když se nám ozvete jednoduše prostřednictvím odpovědního tlačítka níže, nebo nám napíšete a připojíte Váš strukturovaný životopis na email: michaela.pavlickova@manpower.cz
Těšíme se na Vás!
Tel.: 703 865 349

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontaktní osoba

Michaela Pavlíčková
Zavolat