21 130 - 25 000 Kč

Skladník, řidič VZV (50% příplatek za přesčas, možnost ubytování)

  Kopřivnice
 Plný úvazek
 Ubytování
 Základní
Volné od: 15.10.2019
POPIS POZICE:
Hledáme posily do týmu řidičů VZV a skladových manipulantů. Požadujeme praxi ve skladu a platný průkaz VZV.

Jaká je tedy náplň práce?
  • příjem zboží na sklad a výdej ze skladu
  • obsluha vysokozdvižného vozíku
  • jednoduchá obsluha systému skladového hospodářství (SAP)
  • tisk požadovaných dokumentů / etiket pro produkty
JAKÉ MÁME POŽADAVKY:
  • pracovitost, dobrou náladu a velké nasazení
  • ochotu pracovat v 3 směnném provoze
  • věk nad 18 let
CO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT:
  • základní mzda 21 130Kč + 1 920Kč prémie
  • příplatky za práci přesčas 50%, 150% za svátek, 50% SO+NE
  • 25 dní dovolené
  • dotované obědy v kantýně jen za 35kč
  • možnost ubytování v bytě
  • nástup možný ihned nebo dle dohody
Pokud Vás zaujal možný výdělek, neváhejte a ozvěte se nám, s radostí Vás pozveme na pohovor, kde Vám poskytneme více informací.

JAK REAGOVAT?
  • Vyplňte nám prosím kontaktní formulář a my se Vám brzy ozveme.