18 900 - 20 500 Kč

Slévárenský dělník - Obsluha CNC

Třemošnice
Plný úvazek
Ubytování
Základní
5.5.2020 (volné od)
Pracoviště: Hedvikov 1, 538 43 Třemošnice a Družstevní 436, Ronov nad Doubravou 538 42

NÁPLŇ PRÁCE: obsluha obráběcích center a myček, obsluha zařízení na kontrolu těsnosti dílů a dodržování pracovních standardů.

POŽADUJEME: zkušenosti s obsluhou CNC strojů výhodou, ochotu pracovat ve směnném provoze, manuální zručnost, zodpovědnost, spolehlivost, flexibilitu, schopnost a ochotu učit se novým věcem

NABÍZÍME: výplatu pravidelně a včas, pět týdnů dovolené, příspěvek na dopravu (od vzdálenosti 10 km), telefonování za zvýhodněný tarif, závodního lékaře v areálu firmy, stravenky, závodní jídelnu a příspěvek na stravování, věrnostní odměny, možnost ubytování.

První kontakt učiňte prosím na výše uvedeném telefonním čísle a to mezi 8:00 - 14:00 hod, na e-mailové adrese nebo přímo na provozovně. Předem si ale domluvte termín návštěvy, aby byl zodpovědný pracovník přítomen.

Kontaktní osoba

Eva Pechová