24 000 - 34 000 Kč

SKLADNÍK/SKLADNICE (OBSLUHA MANIPULAČNÍCH VOZÍKŮ)

Držovice
Plný úvazek
Výuční list
1.5.2024 (volné od)
Kontaktní osoba Stanislav Bartošek (v době od 8:00 do 13:00 hod.), tel. 777 713 733, e-mail: bartosek.s@makovec.cz.
Pracoviště: Za Olomouckou 487, Držovice. Pracovní doba: dvousměnný provoz 5:30-14:00 hod., 14:00-22:00 hod. (14 dní ranní a týden odpolední směna).
Požadavky: vzdělání minimálně - střední odborné (vyučen), obor řezník není podmínkou, praxe v potravinářství vítána, řidiči VZV výhodou. Dobrý zdravotní stav bez omezení, flexibilita, zručnost.
Náplň práce: příjem a výdej zboží, manipulace s materiálem pomocí manipulačního vozíku.
Kontrola a evidence materiálu a výrobků, obsluha PC, zvedání břemen do 20 kg ojediněle do 30 kg. Vhodné i pro absolventy středních škol. Práce v teplotě do 12°C.
Nabízíme: měsíční a mimořádné půlroční prémie, volnočasová benefitní karta, příspěvek na stravování ve výši 116 Kč za každý odpracovaný den, možnost prodloužení pracovního poměru na dobu neurčitou.

Kontaktní osoba

Stanislav Bartošek