50 000 - 38 000 Kč

Elektro údržbář, náborový bonus 100 000 Kč

Plzeň
Plný úvazek
Výuční list
Společnost působící v oblasti automotive s výrobním programem na řídící systémy, hledá šikovného Elektro údržbáře do nepřetržitého provozu.

ID: a0t6N000009Mb7BQAS

Popis pozice
  • provádění pravidelných preventivních prohlídek a údržeb montážních linek
  • specifikace závad na technologickém zařízení a následná oprava, provádění úprav a vylepšení
  • nepřetržitý provoz (krátký / dlouhý týden)

Váš profil
  • praxe jako elektro údržbář ve výrobním provozu podmínkou
  • odborná způsobilost dle nařízení vlády č. 194/2022 (min. §6)
  • ochotu pracovat v nepřetržitém provozu
  • základní znalost práce na PC (záznamy o opravách a údržbě)
  • čtení elektro dokumentace
  • základní znalost PLC
  • základní znalost AJ

Naše nabídka
  • hrubá mzda dle praxe a zkušeností (od 40 tis. Kč a výše) + 15 % osobní ohodnocení
  • 13. plat (50% vypláceno v létě a 50% na Vánoce)
  • zvýhodněné firemní mobilní tarify Vodafone
  • příspěvek na penzijní připojištění – výše příspěvku záleží na délce pracovního poměru (čím déle pracujete, tím větší příspěvek je)
  • dotované stravování v závodní jídelně
  • příspěvek na dopravu v závislosti na vzdálenosti, kterou zaměstnanec dojíždí
  • příspěvek na praní pracovních oděvů 200 Kč/měsíc
  • 5 týdnů dovolené
  • odměny za věrnost firmě dle odpracovaných let (15 000 - 50 000 Kč)
  • náborový bonus 100 000 Kč

Nástup: možno ihned, dohodou

Kontakt
Trenkwalder a.s.
Gabriela Fialová
Pražská 84/15 Plzeň 30100
Mobil: +420724902405
Email: g.fialova@trenkwalder.com

Zavolat