Jihlava volá! l zajištěné ubytování

Jihlava
Plný úvazek
Neurčeno
Hledáme zapálené a zručné jedince pro montáž světlometů. Pokud máte zájem o dynamickou práci a jste ochotni pracovat v třísměnném/nepřetržitém režimu, pak jste tím, koho hledáme!

POPIS POZICE
  • Montáž světlometů na vozidla dle přesných specifikací a pokynů.
  • Zajištění kvality montáže a dodržování bezpečnostních standardů.
  • Pravidelná údržba a čištění pracoviště.
  • Spolupráce s ostatními členy týmu a nadřízenými.

PROFIL KANDIDÁTA
  • Zkušenost v oboru výhodou, ale není podmínkou.
  • Manuální zručnost a pečlivost.
  • Schopnost pracovat v týmu.
  • Spolehlivost a zodpovědnost.

NABÍZÍME
  • Průměrný výdělek od 30 000 Kč dle zkušeností a výkonnosti.
  • Zajištěné ubytování pro zaměstnance mimo Jihlavu.
  • Zázemí stabilní a rozvíjející se společnosti.

Pokud máte zájem stát se součástí našeho týmu, zašlete nám svůj životopis.

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontaktní osoba

Barbara Rduch
Zavolat