Konstruktér | Jednoúčelové stroje | Solid Edge

Bystřice nad Pernštejnem
Plný úvazek
Neurčeno
Do společnosti, která má odběratele po celém světě a disponuje několika patenty, hledám konstruktéra jednoúčelových strojů.
Pozice je vhodná pro juniorní i seniorní kandidáty.

POPIS POZICE
Náplní vaší práce bude vývoj konstrukce jednoúčelových strojů.
Budete tvořit výrobní dokumentaci a spolupracovat na tvorbě nových konceptů.
Čeká vás komunikace s výrobou a oddělením nákupu.
Budete technickou podporou při montáži strojů.

PROFIL KANDIDÁTA
Očekáváme kandidáta se strojírenským vzděláním, který má praxi v oboru konstrukce a znalost 3D konstrukčního programu (například SolidEdge).
Hledáme samostatného a komunikativního konstruktéra, který je kreativní a nebojí se představit také vlastní nápady.
V případě, že máte zkušenost s konstrukcí jednoúčelových strojů či přehled v oboru automatizační techniky, neváhejte zaslat váš životopis.

NABÍZÍME
Můžete se těšit na zajímavé mzdové ohodnocení, 13. mzdu a měsíční bonusy.
Zaměstnavatel nabízí týden dovolené navíc a dny volna navíc při významných rodinných událostech.
Společnost vám bude přispívat na stravování, penzijní a životní pojištění.
Čekají vás společenské firemní akce a zázemí společnosti s moderním výrobním prostředí.

V případě zájmu neváhejte zaslat váš životopis přes tlačítko "Odpovědět na pozici" nebo na email jana.zemankova@manpower.cz

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontaktní osoba

Jana Zemánková
Zavolat