Inspektor kvality - Jablonec nad Nisou

Rychnov u Jablonce nad Nisou
Plný úvazek
Neurčeno
Chcete si rozšířit pracovní uplatnění a získat zkušenosti na kontrole kvality?
Máte zkušenosti z výrobní společnosti?
Pak hledáme právě Vás!

POPIS POZICE
  • vizuální kontrola dílů,
  • jednoduché měření,
  • značení vad a vypisování reportů.

PROFIL KANDIDÁTA
  • dobrý zrak,
  • praxe ve výrobní společnosti výhodou,
  • pečlivost, samostatnost,
  • ochota pracovat v 3 směnném režimu.

NABÍZÍME
  • mzda 130 Kč/hod + prémie 20 Kč/hod,
  • stravenky v hodnotě 120 Kč,
  • nadstandardní příplatky za noční směny, víkendy a přesčasy,
  • nástup ihned.

Zaujala vás nabídka?
Zvolte možnost "odpovědět na pozici", pošlete kontakty, a já se budu těšit na spolupráci.

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontaktní osoba

Zuzana Konopáčová
Zavolat