45 000 - 35 000 Kč

Mechanik

Krupka
Plný úvazek
Neurčeno
POPIS POZICE
Opravy a údržba strojů ve výrobě
Práce v týmu i na svěřeném úseku
Práce s nástroji a využití náhradních dílů

PROFIL KANDIDÁTA
Technické vzdělání v oboru mechanik/seřizovač, popř. automechanik
Praxe ve výrobní společnosti velkou výhodou
Manuální zručnost
Znalosti pneumatiky, hydrauliky a průmyslové automatizace výhodou
Pečlivost a spolehlivost

NABÍZÍME
zaměstnání na dobu neurčitou
mzda dle zkušeností
5 týdnů dovolené
bonusy
příspěvek na penzijní připojištění
zvýhodněné stravování
cafeterie na volnočasové aktivity
příjemné/klimatizované pracovní prostředí

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontaktní osoba

Michaela Poláková
Zavolat