35 000 - 32 000 Kč

Kontroly výrobků_až 38.000 Kč/měsíc

Přestanov
Plný úvazek
Neurčeno
Hledáme šikovné operátory výroby na pozici kontroly kvality výrobků do Přestanova.
Nástup možný ihned.

POPIS POZICE
- montáž výrobků na svěřeném úseku výrobní linky dle výrobní dokumentace
- vizuální kontrola výrobků, balení výrobků

PROFIL KANDIDÁTA
- zkušenosti z výrobního prostředí výhodou ne podmínkou!
- ochota pracovat ve směnném provozu
- manuální zručnost
- dobrý zrak
- trestní bezúhonnost

NABÍZÍME
- měsíční mzda 27.000 Kč moderní a čisté pracovní prostředí s příjemným kolektivem lidí
- výkonností ohodnocení až 6000 Kč/měsíc
- příspěvek na dopravu ve výši 2000Kč/měsíčně
- příspěvek na stravování formou stravenek nebo dotované jídlo
- příspěvek na penzijní připojištění
- dovolená 5 týdnů
- odměna za doporučení nového zaměstnance od 20.000 Kč

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontaktní osoba

Pavla Schedelbauerová
Zavolat