30 000 - 30 000 Kč

Prodejci ve stavebninách

Vsetín
Plný úvazek
Středoškolské s maturitou
15.3.2024 (volné od)
POŽADUJEME : Co hledáme?
Osobnost - samostatnou a cílevědomou, schopnou samostatně se rozhodovat, komunikativní, s vysokým pracovním nasazením. Dále - orientace ve stavebnictví výhodou/ne podmínkou, uvítáme zkušenosti na podobné pozici.
NÁPLŇ PRÁCE: Co budete dělat?
Komunikovat se zákazníky, prodejní činnost, tvořit prodejní doklady, nabídky, objednávky, příjemky, doplňovat zboží do prodejních regálů.
NABÍZÍME: Co Vám nabízíme?
Práci pro jednoho z TOP zaměstnavatelů v segmentu prodeje stavebnin, odměny dle plnění plánu a povinností, stravenky, slevu na nákup zboží v našich prodejnách, zaučení do sortimentu staveních materiálů, zaměstnání na HPP.

PRVNÍ KONTAKT: telefonicky, p. Petr Macháč, 734 751 063 nebo e-mailem: machac@tradix.cz

Kontaktní osoba

Petr Macháč