31 000 - 34 000 Kč

OBSLUHA VYSEKÁVACÍHO CENTRA/LASERU

Kamenný Újezd, okres České Budějovice
Plný úvazek
Základní
1.2.2024 (volné od)
Pracovní náplň : obsluha vysekávacího centra/laseru, manipulace a zakládání výpalků z nerez oceli do stroje, dodržení pracovního postupu, jednoduché korekce, kontrola kvality
Požadujeme: manuální zručnost a pečlivost, spolehlivost, samostatnost
Výhodou: orientace v tech.dokumentaci-výhodou, předchozí praxe s obsluhou laseru či ve strojírenství - výhodou, základy řízení CNC strojů výhodou, aktivní přístup k práci, ochota pracovat a učit se nové věci
Nabízíme - dlouhodobou spolupráci, zajímavou a stabilní práci v prosperující strojírenské společnosti, poskytneme plnohodnotné zaškolení/zaučení, přátelský kolektiv, možnost dalšího rozvoje
Nástup - IHNED
Nabízíme: plnohodnotné zaškolení ve všech směrech, jednosměnný provoz, pracovní smlouvu na dobu neurčitou-dlouhodobou spolupráci, různoroudou nestereotypní činnosti, zajímavou práci na projektech pro zahraniční i české zákazníky, možnost dalšího rozvoje, přátelský kolektiv, dovolená 2 dny navíc (4,4 týdne = 22 dnů), závodní stravování, stravenková karta Edenred - stravenka v hodnotě 100,- / ks, v měsíci nástupu obědy zdarma, benefitní program pro zaměstnance - příspěvek na dovolenou až 20.000,-/rok - po celém odpracovaném roce (dle interní směrnice)
Zaměstnanecké výhody: Dovolená 2 dny navíc = 22 dní, bonusy/prémie, stravenky 100,-/ks /závodní stravování, cafeterie, příspěvek na dovolenou až 20.000,-/ rok (po odpracovaném roce)
V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele e-mailem, telefonicky nebo osobně na adrese Zemědělská 500, Kamenný Újezd

Kontaktní osoba

Václav Paleček