31 000 - 29 000 Kč

Operátor skladu s VZV_Ústí nad Labem_31.000 Kč/měsíc

Ústí nad Labem
Plný úvazek
Neurčeno
Hledáme šikovné operátory skladu s platným průkazem na VZV.
Nástup ihned.
Práce s těžkými břemeny.

POPIS POZICE
- manipulace s materiálem a zbožím ručně a prostřednictvím manipulační techniky
- přijímání zboží zahrnující přejímku zboží, přebírání, štítkování, kontroly množství a kvality včetně vyplnění a vedení skladové dokumentace
- zaskladnění, vyskladnění a přesuny zboží a materiálu do skladových pozic včetně vyplnění a vedení skladové dokumentace
- vykládka a nakládka zboží a materiálu
- příprava skladové dokumentace

PROFIL KANDIDÁTA
- SOU/SŠ vzdělání
- platné oprávnění na VZV
– zkušenosti na pozici skladníka min. 2 roky
– základní práce na PC
– práce ve směnném provozu
– spolehlivost, samostatnost

NABÍZÍME
– základní mzda 30.000 – 30.000 Kč/měsíc
– stravenky
– práce v příjemném prostředí
– dlouhodobé a stabilní zaměstnání

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontaktní osoba

Pavla Schedelbauerová
Zavolat