Montáž světlometů l zajištěné ubytování

Jihlava
Plný úvazek
Neurčeno
Společnost zabývající se výrobou automobilových součástek hledá do svého týmu montážního dělníka/dělnici pro montáž světlometů. Pracoviště se nachází v Jihlavě.

POPIS POZICE
Hledáme motivované jednotlivce na pozici montážního dělníka/dělnice v oblasti automobilového průmyslu. Hlavním úkolem bude montáž světlometů s důrazem na preciznost a kvalitu.

PROFIL KANDIDÁTA
  • Zkušenost v oboru výhodou, ale není podmínkou
  • Manuální zručnost a pečlivost
  • Schopnost pracovat v týmu i samostatně
  • Spolehlivost a odpovědnost
  • Ochotu pracovat ve 3 směnném/nepřetržitém provozu

NABÍZÍME
  • Stabilní zaměstnání v renomované společnosti
  • Zajištěné ubytování
  • Průměrná mzda 30 000 Kč, s možností dalšího růstu
  • Cafeteria system (20 000 bodů)
  • Týden dovolené navíc

Neváhejte a zašlete nám svůj životopis ještě dnes!

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontaktní osoba

Barbara Rduch
Zavolat