50 000 - 36 000 Kč

Elektromechanik na jednosměnný provoz

Praha
Plný úvazek
Neurčeno
Jsi vyučený elektromechanik a máš praxi v oboru? Nejlépe zkušenost s drátováním rozvaděčů?
Bydlíš na Praze 4 či v okolí a hledáš práci na jednosměnný provoz?
Pokud ano, tak hledáme právě tebe.
Pro našeho klienta hledáme šikovné Elektromechaniky.

POPIS POZICE
  • Mechanická a elektromontáž trakčních a statických měničů
  • Mechanická a elektromontáž elektrických skříní a rozváděčů
  • Spolupráce s konstrukčním a projekčním oddělením

PROFIL KANDIDÁTA
  • SOU/SŠ vzdělání – obor elektromechanik (zkušenost s drátováním rozvaděčů)
  • Platná vyhláška 1978/50 Sb., min §5 (příp. zajistíme školení)
  • Základní orientace ve výkresové dokumentaci
  • Manuální zručnost a pečlivost pro montážní práce dle výkresové dokumentace
  • Dodržování výrobních postupů dle instrukcí
  • Ochota učit se

NABÍZÍME
  • Spolupráce na hlavní pracovní poměr v kmenovém stavu společnosti
  • Mzda: dle zkušeností od 36 000 do 50 000 Kč / měsíc
  • Stravenky v hodnotě 100 Kč / den
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Lokalita: Praha 4 - Michle

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontaktní osoba

Sabina Šváchová