22 000 - 40 000 Kč

Servisní technik/čka elektro

Oskava
Plný úvazek
Středoškolské s maturitou
20.3.2024 (volné od)
Náplň práce:
- Elektromontážní práce na vodárenských objektech po celé ČR
- Instalace a montáž systému ASŘTP, měření a regulace
- Elektroinstalace silnoproudá a slaboproudá
- Servis a údržba instalovaných zařízení

Požadavky:
- minimální vzdělání SOŠ v oboru elektro nebo IT
- odbornou způsobilost dle vyhlášky 50/1978 Sb.
- vhodné i pro absolventy
- samostatnost
- aktivita
- zodpovědnost
- ochota každodenního cestování po ČR

Nabízíme:
- po zkušební době platový růst
- roční mimořádné odměny
- firemní benefity - příspěvek na stavování, vánoční dovolená
- možnost profesního růstu
- zázemí stabilní společnosti
- zajímavou práci v příjemném kolektivu
Realizace zakázek po celé ČR a v Polsku. Pracovní doba 6:30 - 15:00 - po dohodě s možností přizpůsobení. Kontakt: e-mailem.

Kontaktní osoba

Lenka Jobová