Svářeč | zkušenost se sváry na ultrazvuk

Dolní Benešov
Plný úvazek
Neurčeno
Strojírenská společnost zabývající se výrobou komponentů pro elektrárny nebo hutnictví přijme k sobě do týmu svářeče, který má praxi se sváry na ultrazvuk.

POPIS POZICE
  • Budete svařovat ocelové výrobky, které se používají v plynárenském průmyslu, energetice a v hutnictví
  • Budete svařovat podle technických výkresů
  • Budete postupovat podle plánů svařování

PROFIL KANDIDÁTA
  • Praxe se svařováním
  • Platné osvědčení CO2
  • Praxe se sváry na ultrazvuk

NABÍZÍME
  • Smlouva na dobu neurčitou po zapracování
  • Kvartální bonusy
  • 5 týdnů dovolené
  • 2x sick day
  • Stravenkový paušál v hodnotě 55 Kč
  • Příspěvek na volný čas a kulturu
  • Příspěvek na penzijní připojištění

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontaktní osoba

Tereza Liczmanová
Zavolat