22 090 - 29 000 Kč

OPERÁTOR/OPERÁTORKA SKLADU - ŘIDIČ/ŘIDIČKA VZV

Nošovice
Plný úvazek
Základní
8.11.2023 (volné od)
A11 z:13/12/2022 a:8/11/2023
Požadujeme:
- Pečlivost, zodpovědnost
- Ochotu učit se novým věcem
- Zdravotní předpoklady pro výkon dané činnosti (fyzická zdatnost)
- Ochotu pracovat ve třísměnném provoze.
Náplň práce:
- Přejímání, kontrola, uskladnění a vybalování materiálu
- Navážení dílů na montážní linku
- Obsluha VZV a elektrického tahače (po zaškolení)
- Práce s PDA skenerem, případně práce s PC.
Nabízíme:
- Nástup pod kmenový stav
- Docházkový bonus 1.600 Kč (ve zkušební době), výkonnostní bonus 1.100 Kč až 1.500 Kč (po zkušební době), příplatek za noční směnu průměrně 1.000 Kč
- Možnost vyplácení velkých bonusů až 4x ročně
- 25 dnů dovolené
- Svozová autobusová doprava zdarma
- Zvýhodněné závodní stravování (25-45 Kč)
- Příspěvek na penzijní připojištění
- Příspěvek po zkušební době na svatbu, narození dítěte, atd.
- Zvýhodněný mobilní tarif.
Kontakt emailem.

Kontaktní osoba

Kateřina Mravec