Obchodní zástupce v personální agentuře

Nový Jičín
Plný úvazek
Ubytování
Středoškolské s maturitou
1.1.2020 (volné od)
Máte zkušenosti jako obchodní zástupce? Působili jste v oblasti personalistiky a je Vám toto prostředí blízké? Hledáte zajímavou práci v Moravskoslezském regionu?  Umíte se dobře prezentovat a máte obchodní cítění?

Potom jste pro nás ideálním kandidátem, kterého hledáme! Přidejte se k úspěšné společnosti, která působí na trhu již řadu let a spolupracuje s řadou význámných obchodním partnerů v Moravskoslezském kraji.

Náplň práce:
  • akvizice nových obchodních partnerů
  • samostatná práce, cestování v rámci svěřeného regionu
  • zodpovědnost za dosahování obchodních cílů
  • prezentace společnosti, spolupráce s jednateli společnosti
Požadujeme:
  • zkušenosti na pozici obchodního zástupce
  • aktivního řidiče s ochotou cestovat v rámci svěřeného regionu
  • reprezentativní vystupování a výborné obchodní dovednosti
  • min. SŠ vzdělání, uživatelskou znalost práce na PC
  • týmového hráče, který je spolehlivý a komunikativní
Nabízíme:
  • finanční ohodnocení dle dosažených výsledků
  • flexibilní pracovní dobu
  • služební notebook a mobilní telefon
  • profesní rozvoj
  • místo pracoviště: Nový Jičín, Moravskoslezský kraj, Zlínský a Olomoucký kraj.

Kontaktní osoba

Pavel Jorpalidis
Zavolat