26 000 - 28 000 Kč

Team Leader

Žatec, okres Louny
Plný úvazek
Výuční list
2.5.2024 (volné od)
místo výkonu práce: Na Astře 3001, 438 01 Žatec
Nebojíte se vést a motivovat kolektiv zaměstnanců? Máte dobré organizační
schopnosti? Hledáme nového kolegu do týmu
team leadrů výroby.
POŽADAVKY
SOU, SŠ - případně odpovídající praxe
Samostatnost v práci, spolehlivost, zodpovědnost a pečlivost, dobré organizační schopnosti, schopnost rychle se učit novýmvěcem.
Zkušenost s vedením výrobního týmu - výhodou.
Znalost práce MS office - zejména excel.
STRUČNÝ POPIS PRACOVNÍ POZICE
Vedení týmu zaměstnanců - zaškolování, hodnocení pracovní výkonnosti, dohled nad BOZP a 6S.
Odpovídá za výsledky svého teamu při dosahování stanovených cílů.
Zajišťuje předání informací a svěřeného úseku pro bezproblémový nájezd další směny.
Příplatky za vedení a pohyblivá složka mzdy
Směnný provoz
Dovolená navíc, zvýhodněné stravování, sick days - indispoziční volno, příspěvky na dojíždění
kontakt:725514198, nabory@koito-czech.cz

Kontaktní osoba

Lenka Nowaková