Vedoucí recepce | Brno

  Brno
 Plný úvazek
 Neurčeno
Jsme hrdí na to, že se nám podařilo napříč všemi kontinenty vybudovat jedinečnou síť poboček a kanceláří. Pro naše klienty zařizujeme vše, co souvisí s pronájmem nejen bytů ale hlavně nebytových prostor, jako jsou třeba co-worková centra a jiná work-space řešení.
Naše brněnské sídlo najdete v krásném, moderním kancelářském komplexu Spielberk Office Centre. Jediné, co nám tady momentálně schází, je vedoucí recepce neboli Community Manager.

POPIS POZICE
Hlavními úkoly Community Managera je:
Starat se o naši recepci – hledáme člověka, kterému zkrátka nic neunikne. Ve věcech má vždy pořádek a organizace je jeho druhé jméno.
Sjednávat klientům řešení na míru – proto potřebujeme někoho, kdo umí krásně komunikovat, aby dokázal co nejlépe pochopit potřebu každého našeho zákazníka a podle toho nabídnout adekvátní řešení z naší nabídky.
Práce dále obnáší:
  • znalost našich produktů
  • vedení týmu recepce
  • administrativní práci na počítači, jako je například práce v databázích nebo zpracování docházky

PROFIL KANDIDÁTA
Zcela jistě na této pozici uplatníte zkušenosti ze zákaznického servisu, nebo z recepce.
Hledáme někoho, kdo nám ukáže, že v něm třímá obchodní duch.
Protože budete důležitým článkem, který povede tým lidí, a navíc budete přímo jednat s našimi klienty, je pro nás důležité elegantní vystupování, smysl pro takt a znalost etikety, protože to je podle nás základním stavebním kamenem správné komunikace.
Nakonec potřebujeme najít někoho, kdo umí plynule a bez obtíží komunikovat anglicky na reprezentativní úrovni, protože jsme nadnárodní firma a angličtina je u nás na denním pořádku.

NABÍZÍME
  • 20 dní dovolené
  • Non-sick days
  • Narozeninový den
  • Hrazené stravenky
  • Práci v krásné kanceláři s moderním zázemím

Jestli vás taková práce láká, tak mi pošlete životopis na e-mail katerina.prochazkova@manpower.cz, nebo klikněte na ''odpovědět'' a já se Vám ozvu. Těším se na Vás!

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY
Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Další nabídky v lokalitě Brno

Kontaktní osoba

Kateřina Procházková
Zavolat
Máte zájem o tuto nabídku?
Vyplňte prosím odpovědní formulář.

Odesláním formuláře souhlasíte s obchodními podmínkami.