31 000 Kč

Obchodní zástupce

Třeboň
Plný úvazek, Brigáda
Středoškolské s maturitou
7.2.2024 (volné od)
KONTAKT E-MAILEM NEBO TELEFONICKY (7:30-15:00)
Náplň práce:
o Aktivní vyhledávání obchodních případů na svěřeném území.
o Zajištění podkladů k řízení obchodních případů v průběhu celého životního cyklu.
o Předkládání návrhů obchodních případů nebo jejich změn.
o Součinnost při vytváření smluvní dokumentace.
o Monitoring, analýzu trhu a konkurence v oblasti stavebních zakázek na svěřeném území.
o Proces reklamace z hlediska vypořádání se zákazníkem.

Požadujeme:
o SŠ s maturitou (obchodní nebo stavební)
o ŘP B, znalost práce na PC.
o Prokazatelné zkušenosti v oblasti přímého prodeje.
o Komunikační a obchodní dovednosti, dobré prezentační a vyjednávací schopnosti.
o Samostatnost, zodpovědnost, bezúhonnost.

Nabízíme:
o 25 dní dovolené.
o Hlavní pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou.
o Motivační systém odměňování - základní mzda, osobní ohodnocení + variabilní složka mzdy za získané zakázky a za vypořádané reklamace.
o Systém benefitů - stravkový paušál 80 Kč/cestové; služební vozidlo, notebook, telefon i k soukr. účelům.

Kontaktní osoba

Ing. Pavlína Kocandová