Operátor výroby Ostrava – náborový bonus 50.000kč!

  Ostrava
 Plný úvazek
 Neurčeno
Informace o firmě
Práce se nebojíš a hledáš pozici s nástupem co nejdříve? Praxi nepotřebuješ, vše tě naučíme! Stačí si zavolat o prohlídku pracoviště!

NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 50.000Kč!

PROHLÍDKA PRACOVIŠTĚ PŘED NÁSTUPEM!

VOLNÉ VÍKENDY!

LÉKAŘSKÁ PROHLÍDKA PŘED NÁSTUPEM ZDARMA! NIC NEPLATÍTE!

Náplň práce
  • Manipulace s výrobky
  • Vizuální kontrola zboží a materiálu
  • Obsluha jednoduchých strojů
  • Evidence výrobků
  • Údržba pracoviště

Požadavky na uchazeče
  • Chuť do práce
  • Zodpovědnost, spolehlivost
  • Fyzická zdatnost
  • Ochota pracovat ve směnném režimu (3směnný provoz)

Odměny a benefity
  • Stabilní a dlouhodobou práci s možností přestupu do kmene
  • Třísměnný provoz od pondělí do pátku s volnými víkendy
  • Motivující platové ohodnocení až 29 000 Kč již od 1.měsíce
  • Pravidelné navyšování mzdy
  • Docházkový bonus 1 500 Kč/měsíc - stačí chodit do práce
  • Pravidelné měsíční prémie až 21 % ze základní mzdy
  • Nadstandartní příplatky za směnnost i rizika
  • 25 dní dovolené
  • Dotované stravování v moderní kantýně
  • Nové zázemí, prozaměstnanecký přístup
  • Výborná dopravní dostupnost (Ostrava, Havířov, Karviná, Frýdek Místek)
  • Možnost profesního růstu
  • Nástup ihned