33 000 - 40 000 Kč

Optometrista / Optometristka

Ostrava
Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Brigáda
Ubytování
Vysokoškolské
1.2.2024 (volné od)
1. kontakt telefonicky v době 8-18 hodin, e-mailem, osobně. Tel.: 736 770 017, e-mail: miroslav.plch@color-planet.cz

Náplň práce:
- měření zraku
- prodej v oční optice - poradenství při výběru brýlových obrub
- práce se zbožím na prodejně
- odborné poradenství při výběru brýlových obrub a dioptrických čoček

Požadujeme:
- odbornou způsobilost v oboru Optometrista - praxe výhodou není však podmínkou
- komunikativnost
- AJ výhodou
- pokročilá znalost práce na počítači

Nabízíme:
- práci v atraktivním pracovním prostředí
- možnost nadstandardního výdělku
- jistotu dlouhodobé spolupráce

Pracovní poměr na dobu neurčitou, nástup dle dohody.

Zaměstnanecké výhody:
Náborový příspěvek 20 000 Kč, firemní akce, zaměstnanecké slevy, občerstvení na pracovišti, flexibilní pracovní doba. Možnost zkráceného pracovního úvazku. Možnost příspěvku na dopravu anebo na ubytování.

Kontaktní osoba

Miroslav Plch